חדשנות באוויר – והשפעתה על העסק שלכם

החידושים האחרונים בתחום הקירור ומיזוג האויר תופסים תאוצה חזקה בשנים האחרונות עקב השינויים הטכנולוגים התכופים.

בין החידושים האחרונים, אפשר למצוא גם פיתוח של מערכת מיזוג אוויר בעלת חיישנים רגישים, המותקנים על גבי מוטות אלומיניום מהתקרה. התנועה בחלל מפעילה את החיישנים ומערכת מיזוג האוויר מופעלת בהתאם למספר הנוכחים בחלל בזמן נתון ומווסתת את הטמפרטורה בהתאם. מערכת חיישני תנועה כזו מאפשרת חיסכון באנרגיה ובכסף.

בין החידושים האחרונים בתעשיית הקירור ומיזוג האוויר התעשייתי גם כאלה הקשורים במגמת הסביבה החכמה. כיום אפשר למצוא פיתוחים שמציעים פתרונות שמאפשרות לחברות, למפעלים ולבתי עסק ליהנות מחיבור של מערכות חדרי הקירור וההקפאה למעין מרכז בקרה אחד שידע לבצע שינויים במצב הסביבה בהתאם לערכים שונים אותם ניתן להגדיר מראש.

air innovation
חדשנות באויר בפעולה

העתיד מעבר לפינה

בנוסף לחידושים האחרונים ישנם גם חידושים בתחום מיזוג האויר התעשייתי בפיתוח שיגיעו בקרוב!

חידוש אחד כזה הוא מיזוג אוויר טרמי. מדובר בפיתוח של חברה אוסטרלית, שמציע אלטרנטיבה במחיר נמוך למיזוג האוויר המסורתי. הפיתוח הטכנולוגי האמור עדיין לא נפוץ ברחבי העולם, ונראה שידרשו מספר שנים נוספות עד שהוא יהיה זמין בארצות הברית ובישראל. מדובר במערכת המבוססת על גז טבעי ועושה שימוש באנרגיה סולרית. המאפיינים האמורים הופכים את מערכת מיזוג האוויר האמורה ליעילה ולאפקטיבית ביותר.

 

החידושים אחרונים בתעשיית הנדסת הקירור ומיזוג האוויר התעשייתי שסקרנו כאן צפויים לשנות את השיטות בהם מחממים או מקררים במפעלים או בבתי עסק שונים. לשינויים אלה תהיה השפעה גם על התנהלות המפעל או בית העסק בתחומים אחרים. רבות מהטכנולוגיות אותן מפתחים בשנים האחרונות, עדיין נתונות בשלבי תכנון ושיפור. עם זאת ישנן מספר טכנולוגיות חדישות שניתן לנצל לטובת שיפור וייעול ההתנהלות בתחומי הקירור ומיזוג האוויר במפעל או בבית העסק.

השאר פרטים ונחזור אליך לשיחת ייעוץ

יקיר כפיר, מנכ"ל

053-9417455

kiruryakir@gmail.com

ורדימון 21, נתיבות