תכנון וליווי פרויקטים

כדי לספק לך פתרונות קירור אשר עונים על הצרכים המיוחדים של העסק שלך, נדרש לא פעם להיכנס לעובי הקורה ולראות את התכונות הייחודיות אותן המערכות וחדרי הקירור צריכים למלא. למעשה, התכנון הוא שלב קריטי בתהליך של בניית חדרי קירור או התקנת מערכות קירור – ויש לשים עליו דגש רב כבר בשלבים הראשוניים ביותר של התהליך. היות ואנו לא מעוניינים להקל ראש בנושא ומתחייבים על מקצועיות ועל איכות, קירור יקיר מספקת ליווי צמוד ואישי לכל אורך הפרויקט, החל בשלב התכנון, דרך כל אורך הפרויקט בפועל וגם לאחר סיום ההתקנה. השירות של יקיר כולל גם פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות והתאמה אישית לצרכים שלך, זאת בנוסף להקמת המערכות עצמן.

למה כדאי לבחור בקירור יקיר?

הקמת מערכות קירור זו פעולה מורכבת אשר דורשת תכנון מוקפד והתייחסות לפרמטרים שונים ומרובים. אי לכך, יש לבחור באיש מקצוע מיומן אשר לזכותו עומד ניסיון בתחום ושיוכל להבין את צרכיו של העסק, את המטרות של מערכת הקירור, את שגרת העבודה, את המגבלות העומדות לפניו ועוד. זו הסיבה שמלאכת הקירור התעשייתי דורשת מומחה לתחום וכאן נכנסת חברת קירור יקיר לתמונה. יקיר ילווה אותך לכל אורך התהליך על מנת לוודא כי אנו אכן מספקים לך את הפתרון המושלם ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ושמירה על סטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע לכל אורך הדרך, ומתן אחריות מקצועית.

אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך בטופס יצירת הקשר כדי שנוכל לתאם עמך שיחת ייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות, בשיחה נאפיין את הצרכים שלך ונחשוב על הפתרון המתאים ביותר!

ליווי לאורך כל הדרך

אנו בקירור יקיר מאמינים שיחס אישי הוא שיבטיח את שביעות רצונך. לכן אנו נלווה אותך לכל אורכו של הפרויקט.

אחריות והתחייבות לאיכות גבוהה

אנו מתחייבים לשירות מקצועי ואיכותי לכל אורך הדרך, תוך אחריות מקצועית והסתמכות על ידע ועל ניסיון בן עשרות שנים.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו משלבים טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות מותאמים באופן מלא לצרכים שלך, כדי לאפשר לך בקרה על הטמפרטורה בכל רגע נתון.

השאר פרטים ונחזור אליך לשיחת ייעוץ

יקיר כפיר, מנכ"ל

054-5478492
kiruryakir@gmail.com
ורדימון 21, נתיבות

אולי יעניין אותך לעיין גם בשירותי מיזוג האויר התעשייתי שאנו מציעים